نشست رستمیان با شهردار و اعضای شورای چارده دیباج

عبدالرحمان رستمیان پیش از ظهر چهارشنبه در نشستی با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر دیباج در محل دفتر خود با اشاره به بودجه سال 93 کشور گفت: با تلاش و پیگیری بسیاری از نمایندگان شهرهای کوچک بودجه ای که هر ساله بدون در نظر گرفتن توسعه متوزان به سوی کلان شهرها تمایل داشت این بار به سمت شهرهای کوچک و روستاها سوق داده شد.

 

 

 

 

 

 

وی تصریح کرد: امسال 700 میلیارد تومان اعتبار برای شهرهای زیر 50 هزار نفر جمعیت در راستای خرید تجهیزات دهیاری و شهرداری اختصاص پیدا کرد.

نماینده مردم شهرستان دامغان در مجلس شورای اسلامی همچنین با بیان اینکه 12.5میلیارد تومان از سوی نمایندگان در شهرهای مربوطه با هدف توسعه متوازن و محرومیت زدایی اختصاص یافت اضافه کرد: این بودجه مستقیم و برای نخستین بار وارد شهرستان می شود که می تواند بسیاری از مشکلات را در حد رضایت بخشی مرتفع کند.

رستمیان به نحوه توزیع این اعتبار بین شهرها و روستاهای شهرستان بعد از تخصیص اشاره داشت و گفت: برای توزیع اعتبار اولویت ها باید در نظر گرفته شود و برای شهردیباج در بخش مجتمع فرهنگی، پل و امامزاده محمد دیباج و چند مورد دیگر اعتبار در نظر گرفته شده است.

وی خاطرنشان ساخت: تکمیل پروژه محور دیباج به گلوگاه که از مسائل مهم و مطرح شده در ملاقات اخیر با وزیر راه و شهرسازی بود با دستور مساعد وزیر در اولویت اصلی سالجاری قرار گرفت و درآینده شاهد تحول مهمی در بخش عمرانی این شهر خواهیم بود.

وی در پاسخ به سؤال یکی از از اعضای شورای اسلامی شهر دیباج پیرامون انتخابات مجلس نهم و دهم نیز اظهار داشت: از ابتدا نظرم این بود که هر فردی رای مردم را کسب می کند باید به مردم خدمت رسانی کند و تا امروز همه تلاشم در رضایتمندی خدا و بعد خلق خدا بوده است و برای انتخابات دوره بعد به هیچ وجه با آلوده کردن فضای خدمت با شروع تبلیغات زود هنگام موافق نبوده و بنده هر اقدامی در نظر داشته باشم طبق ضوابط در فاصله زمانی مشخص انجام خواهم داد و تا آن زمان به وظیفه نمایندگی خود می پردازم و از پرداختن به حواشی خودداری خواهم کرد.

در خاتمه رستمیان ضمن تقدیر از پیگیری اعضای شورای اسلامی شهر دیباج در رفع مشکلات شهر خود و تعامل خوب با مسئولان ، از آن ها خواست که هر مشکلی را که نیاز به پیگیری از طریق مراجع بالاتر دارد را اعلام تا برای حل آن اقدام شود.

در ابتدای این دیدار هر یک از اعضای شورای اسلامی شهردیباج به بیان دیدگاه ها و نقطه نظرات خود در خصوص مشکلات و مسائل جاری این شهر پرداختند.

 

آقای رستمیان عزیز قبلی ها هم همینایی که ته هنگویی ره بکتن و بشین 

گت تر از ته  نتانستن جلوی روند روبه رشد مهاجرت از 4ده به شهر ره بگیرن ته که جای خود داری

هر چن که دعا هنکنیم لااقل ته بتانی کاری هاکنی ...

- دکتر و مریض خانه نداریم

- تلویزیون چارده دله ننگیره

- و ...

/ 2 نظر / 38 بازدید
رضاجلالیان

از حرف تاعمل...

رضاجلالیان

از حرف تاعمل...